Nazdar,

Pokud by ses rád zúčastnil skautské hry Boj o Stříbrný díl 2024, stačí se přihlásit. Jak na to:

1) Řekni o této stránce svému rádci a nezapomeň mu říct, že chceš strašně moc vyrazit na tuto akci. Můžeš si i vytisknou pozvánku.

2) Tvůj rádce vyplní a pošle náš registrační formulář:
Pamatujte, že v rámci vyvážení počtů jednotlivých táborů nemůžeme zaručit, že nakonec pojedete za vámi preferovanou frakci.

Pár informací k registraci:

• Spodní věková hranice u frakce orků je 11 let, u lidí 10
  • Lidé přebývají drtivou většinu hry v opevněné osadě, kde mají zajištěné přístřeší a většinu hry zde hoří oheň. Orkové naopak většinu hry tráví v pohybu a v drsnějších podmínkách.
  • Nezapomeň dodržet limit počtu mladších účastníků ku starším (více info v registračním formuláři), jinak nebude tvoje přihláška zpracována.
  • Seznam herních věcí s sebou najdeš jak v registračním formuláři, tak v pravidlech. Pro připomenutí pár základních prvků: Zbraň (meč či sekera) o maximální velikosti 60cm, bílá páska 20cm dlouhá a 5cm široka, hodinky na určení času smrti, 20ks kuliček (návod na jejich výrobu buď v pravidlech, či zde ve videu níže), tábornické potřeby na spaní. Případně baterku a 30cm dýku. Mobilní telefony jsou zakázány.
  • !!POZOR!!
    Tábor orků letos nebude pohyblivý. Všichni orci budou nocovat ve vlastních stanech. Pokud tedy chcete jet jako účastníci frakce orků, musíte si s sebou dovézt vlastní stany na přenocování.

!POZOR! – Na každého člena věku 16 a více musí opět připadat alespoň 4 hráči věku 15 a méně. Pokud jsi tedy starší 15 let a chceš se akce zúčastnit, budeš s sebou přivést alespoň 4 mladší členy!

3) Poté musíte poslat registraci za vaši družinu (200 Kč na osobu)  na účet 283159782/0300, jako variabilní symbol napište číslo, které vám dojde emailem do pár dní po přihlášení.

4) To vše, včetně odeslání peněz, musíte udělat nejpozději do 26. 4. 2024!!

Jinak nebudete přihlášeni. Pozor: Počet účastníků je omezen, proto se přihlaste co nejdříve.

Registrační poplatek vracíme pouze v případě zrušení akce.

5) Po uzavření registrace se dozvíte, zda jste lidí či orkové (Po zpracování údajů vámi zaslaných rozdělíme všechny na lidi a orky). To, že jste se napsali jako ork, či člověk ještě neznamená, že jím budete. Budeme se vám samozřejmě snažit vyhovět. Čím později se přihlásíte, tím větší je šance, že vám bude strana přidělena a nevyhovíme vašemu požadavku. Strany je potřeba rozdělit tak, aby byl počet a síla co nejvíce vyrovnaná.

6) Nyní pokud jsi mladší 18 let nebo máš v družině mladší 18 let. Vytiskni si a nech rodiči vyplnit Prohlašení zákonných zástupců ,které vezmi s sebou a vyber od svěřenců. Na začátku, při registraci na místě se bude vybírat. Bez prohlášení zákonných zástupců není možné se akce zúčastnit! S sebou si vezmi i kartičku pojištěnce (nebo kopii), která se bude vybírat a po ukončení akce bude opět vrácena zdravotníkem akce.

7) Teď už stačí jen vyrobit vše potřebné na akci a jede se!

!!POZOR!!

Pro případ, že by někdo nevěděl, jak na výrobu zbraní a kuliček, jsme vytvořili video: www.youtube.com/watch?v=X_PlIC8la1E